KATEGORIE
 FILTROWANIE
Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych jest najbardziej odpowiednim szkoleniem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem w skałkach. 
 
Jeżeli zamierzasz wspinać się wyłącznie w skałkach i nie myślisz o górach jest to kurs właśnie dla Ciebie.
 
Zaczynamy od wspinaczki na wędkę, poprzez wspinanie z dolną asekuracją (prowadzenie), kończąc na drogach dwu-wyciągowych. Wszystko w bezpiecznych warunkach, na drogach ubezpieczonych.
 
Podczas kursu nauczysz się niezbędnych technik poruszania się w różnych formacjach skalnych, odpowiedniego ustawienia ciała i pracy nóg, oraz co nie mniej ważne bezpiecznego posługiwania się sprzętem wspinaczkowym, przewiązywania się na stanowisku i wiązania węzłów.
Wszystkie przekazane informacje umożliwią Ci płynne i bezpieczne poruszanie się w skale.
 
Kurs wspinaczki przeznaczony jest dla osób początkujących powyżej 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą być szkolone po uzyskaniu pisemnej zgody podpisanej przez rodziców (prawnych opiekunów).
 
Aby uczestniczyć w tym kursie nie trzeba mieć żadnego przygotowania, nie trzeba posiadać również żadnego sprzętu z wyjątkiem butów wspinaczkowych.
 
Kurs prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów.
 
Kursy wspinaczki po drogach ubezpieczonych odbywają się na terenie podkieleckich skał oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
 
Czas trwania kursu: 4 dni
Minimalna liczba 3 os., maksymalna liczba 4 os.
Cena szkolenia – 900 zł/os  KONTAKT
Speleoklub Świętokrzyski
ul. Żurawia 23
25-653 Kielce
speleoklub.swietokrzyski@gmail.com
+48 605 734 934
© 2022 Speleoklub Świętokrzyski w Kielcach
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.