KATEGORIE
 FILTROWANIE

Kurs Taternictwa Jaskiniowego 2023r.

W ramach kursu oferujemy:

???? 33 dni szkoleniowe prowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu (w większości naszych klubowiczów),
zajęcia odbywać się będą w podkieleckich skałach, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i oczywiście w Tatrach (obóz letni i zimowy).
Podczas obozu zimowego oprócz wyjść do jaskiń przeprowadzone będzie szkolenie z zakresu bezpiecznego poruszania się po górach w warunkach zimowych.
Część wspinaczkowa kursu realizowana może być w Polsce ???????? lub w Arco ????????, przeprowadzone będzie również szkolenie przyrodnicze z pracownikiem TPN????????.
Zapewniamy niezapomniane wrażenia, zdobycie wiedzy i umiejętności umożliwiającej bezpieczne poruszanie się po jaskiniach i w terenie górskim, oraz mnóstwo nowych znajomości. ????
Zapraszamy????

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst ?SPELEOKLUP KURS TATERNICTWA IETOK???? JASKINIOWEGO W programie: techniki linowe wspinaczka skalna obozy tatrzańskie (letni zimowy) szkolenie lawinowe terenoznawstwo Kurs prowadzony przez licencjonowanych instruktoróv PZA. Zgodny Z programem dostepnym na stronie www. pza za.org.pl/szkolenia org. ?????????? SNI SUIYORETIN ETOKRZN Zapisy przyjmujemy pod numerem: 605 605734934 734 934?
 


  KONTAKT
Speleoklub Świętokrzyski
ul. Żurawia 23
25-653 Kielce
speleoklub.swietokrzyski@gmail.com
+48 605 734 934
© 2022 Speleoklub Świętokrzyski w Kielcach
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.